Свято останнього дзвоника - 2024

Дата: 31 травня о 12:01, Оновлено 4 червня о 09:20
Автор: Жук Т. С.
505 переглядів

30 травня 2024 року учнівський та трудовий колектив ліцею урочисто відзначили завершення 2023-2024 навчального року.

Свято останнього дзвоника – це важливий і хвилюючий день у житті кожного учня. Цей день символізує закінчення навчального року та початок літніх канікул. Для учнів випускних класів це ще й момент прощання зі школою, однокласниками та вчителями.

Цього року свято останнього дзвоника стало особливим завдяки організації благодійних заходів, що поєднали корисні заняття та цікаві розваги. У ліцеї відбувся великий благодійний ярмарок, де учні та їхні батьки могли придбати різноманітні смаколики, вироби ручної роботи та сувеніри. Кожен клас підготував цікаві товари, а всі кошти, зібрані на ярмарку, були спрямовані на підтримку Збройних сил України.

Однією з найпопулярніших розваг стала лотерея, під час проведення якої кожен міг виграти цікаві призи. Також були організовані майстер-класи з миловаріння та виготовлення патріотичної прикраси. Родзинкою дня став аквагрим, який додав багато яскравих фарб та емоцій до події та завдяки якому школярі змогли перетворитися на казкових персонажів.

Особливе захоплення викликали спортивні змагання, серед яких був армреслінг, де кожен бажаючий міг продемонструвати свою силу та витривалість. Не обійшлося і без інтелектуальних розваг: учні змагалися у турнірах з шашок та шахів, показуючи свої стратегічні навички та логічне мислення.

Усі ці заходи зробили день не лише захоплюючим, а й корисним. Школярі та гості свята мали можливість не тільки весело провести час, але й зробити свій внесок у добру справу. Загалом було зібрано значну суму коштів, яка піде на підтримку наших захисників на передовій.

Свято останнього дзвоника цього року стало не просто завершенням навчального року, а справжнім прикладом єдності та взаємодопомоги, показавши, що разом ми можемо досягти великих справ.