Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 373 common:people_all_forms

Виховні заходи

Date: 22 квітня 2018 о 20:57, Refreshed 23 лютого 2021 о 17:46

Виховний захід "Україна - моя молитва"

Захід з такою назвою був приурочений Дню Соборності України і проведений класним керівником 7-Б класу Мичко Н.А. в межах декади національно-патріотичного виховання, з метою виховання в школярів почуття патріотизму, поваги до історичного минулого своєї Батьківщини. 

Фотозвіт за адресою: https://postimg.cc/gallery/dkxap2w2/

Виховний захід "В гостях у Миколая"

З метою поглиблення знань учнів про зимовий цикл свят, відтворення обряду проведення свята Миколая, виховання в учнів бажання впроваджувати та оберігати народні звичаї, викликати в дітей бажання робити добро класним керівником 5-Б класу Карпець І.В. було проведено даний виховний захід. В ході його проведення діти нагадали легенду про святого Миколая, переглянули відеопрезентацію про святого, відтворили звичаї святкування. що існують у нашій місцевості.

Фотозвіт за адресою:http://postimg.cc/gallery/1ctwl5x36/

Виховний захід "Азбука дороги"

Захід було проведено з метою розширення знань учнів про правила поведінки пішоходів і водіїв в умовах вулиці; повторення значення дорожніх знаків, сигналів світлофора; вміння самостійно користуватися набутими знаннями; виховання в дітей спостережливості, дисциплінованості на дорозі класним керівником 3-Б класу Пацьолою С.Т. разом з учнями класу проведено даний виховний захід.

Фотозвіт за адресою:http://postimg.cc/gallery/jyr8rmpu/

Виховний захід "Голодомор - трагедія мого народу"

З метою активізації уваги учнів до історії свого народу, а саме Голодомору 1932-33 років; виховання в них почуття гуманізму, співчуття до тих, хто пережив трагедію, несприйняття будь-якого насильства, а також з метою сприяння збереження історичної пам'яті народу класним керівником 10-А класу Наконечною Л.С. проведено виховний захід "Голодомор - трагедія мого народу"

Фортозвіт за адресою:https://postimg.cc/gallery/oam69bn2/

Заходи до Дня Гідності та свободи

З метою формування в школярів ціннісного ставлення до України; прав та свобод людини, європейського вибору українців; розвитку в учнів почуття національної самосвідомості та громадянської активності; виховання почуття патріотизму, готовності до захисту Батьківщини педагогом - організатором Дубицькою Н.П. проведено виховний захід "Народ мій є, Народ мій завжди буде, Ніхто не переможе мій народ"

Фотозвіт за адресою:https://postimg.cc/gallery/2losr1xym/

Заходи до Дня української писемності та мови.

З метою формування в учнів розуміння того, що українська мова - наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава; розширення знання про красу і багатство української мови; ознайомлення дітей з українськими обрядами і звичаями; пробудження в них  почуття національної гідності було проведено ряд виховних заходів. Серед них "Рідна мова - то доля народу" (класний керівник Мичко Н.А.), "Наша мова - мова українська" (класний керівник Добровльська В.А.)

Фортозвіт за адресою:https://postimg.cc/gallery/33wb2h0dq/

Урок мужності "Козацькому роду - нема переводу"

З метою розширення знань учнів про славне минуле українського народу; формування уявлення про життя на Запорізькій Січі; зацікавлення учнів історією українського народу; виховння шанобливого ставлення до минулого та патріотичних почуттів школярів каласним керівником 3-А класу Крат Л.П. проведено даний виховний захід. Під час проведення діти із захопленням розповідали про життя, ззвичаї, побут козаків, виконували козацькі пісні.

Фотозвіт за адресою: https://postimg.cc/gallery/ztlujqlq/

Захід з такою ж назвою було проведено класним керівником 5-А класу Потапович Я.Я. На ньому діти  продемонстрували артистизм, сценічну культуру та вокальні здібності.

Фотозвіт за адресою:https://postimg.cc/gallery/l5nrnlf2/

"Козацькі забави"

Напередодні Дня українського козацтва,  Дня Захисника Вітчизни  з метою розширення уявлення учнів козацтво та козаків, виховання в учнів почуття патріотизму, бажання захищати рідну землю та народ педагогом - організаторм Баєчко Н.П. проведено конкурсно - розважальну програму для учнів початкової школи. Діти з радістю брали участь у конкурсах демонструючи фізичні дані, смикалку, товаристськість, почуття взаєморозуміння та взаємодопомоги.

Фотозвіт за адресою:https://postimg.cc/gallery/1iol9l5da/

 "Посвята в першокласники"

З метою адаптації першокласників до школи та підвищення мотивації навчання; розвитку творчих здібностей та вміння виступати перед аудиторією, прищеплення правил правильної поведінки в закладі педагогом - організатором Баєчко Н.П.. та класними керівниками 1-их класів Крат М.С., Ковпак О.Л., Сафонік В.Г. проведено даний виховний захід.

Фотозвіт за адресою:https://postimg.cc/gallery/eutmrp0u/

Урок мужності "Пам'ятаймо героїв"

З метою поглиблення  знаннь учнів про Другу Світову війну та її наслідки; розширення кругозору школярів із даної теми; ознайомлення дітей з історією відзначення в Україні Дня Пам’яті та Примирення; виховування патріотичних почуттів школярів, поваги до пам’яті загиблих захисників рідної землі класним керівником 9 - А класу Наконечною Л.С. проведено виховний захід.

Фотозвіт за адресою:https://postimg.cc/gallery/nsndn0fw/

Урок мужності "Хай у серці кожної дитини живе любов до України"

З метою формування у школярів громадянських якостей, продовження вивчення історії рідного краю та його героїчного минулого, виховання почуття толерантності та любові до рідного краю. шанування народних традицій класним керівником 1 - Б класу проведено урок мужності "Хай у серці кожної дитини живе любов до України". Першокласники продемонстрували творчі здібності, знання з історії рідного краю та сучасної ситуації на Україні, логічне мислення.

Фотозвіт за адресою:https://postimg.cc/gallery/1mxbb7z0c/

Виховний захід "Природа - наш друг, бережи її"

З метою екологічного виховання школярів класним керівником 3 - А класу Ветровою М.В. проведено виховний захід "Природа - наш друг, бережи її", на якому школярі говорили про значення природи в житті людини, про правила поведінки на природі.

Фотозвіт за адресою:https://postimg.cc/gallery/30jxwy4fw/

Виховний захід "Пасхальні традиції моєї родини"

З метою виховання в учнів почуття патріотизму, родинного виховання, збереження українських традицій, розвитку творчих здібностей школярів класним керівником 2 - А класу Крат Л.П. проведено виховний захід за участю батьків. Під час заходу присутні могли ознайомитися з виставкою пасхальних композицій та побувати на ляльковій виставі, підготовленій учнями класу.

Фотозвіт за адресою:https://postimg.cc/gallery/3j6lzppto/

Comments:
Only authorized users can leave comments.