Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 342 людини

НМТ-2023

Дата: 29 жовтня 2022 о 22:38, Оновлено 1 березня 2023 о 21:25
     

Додаток

до листа РОІППО

від 01.03.2023 № 01-12/152

Демонстраційний варіант НМТ. Українська мова

        Модель вступної кампанії уже визначена: вступники на перший курс закладів вищої освіти проходитимуть національний мультипредметний тест (НМТ). Іспит не буде складнішим за традиційне тестування на ЗНО. Щоб переконатися в цьому, навчитися розподіляти час на виконання завдань із різних предметів, визначити теми, над якими варто ретельніше попрацювати, абітурієнтам потрібно буде виконати завдання демонстраційних варіантів НМТ. 

     Не пізніше травня ми розмістимо тренувальні матеріали з усіх навчальних предметів, а сьогодні пропонуємо вам завдання з української мови.  

Зауважте, що тест розміщено в спеціальному онлайн-середовищі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти. Інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, який буде на реальному НМТ, однак за структурою, типами завдань, тривалістю їх виконання демонстраційний варіант аналогічний до вступного тесту.

      Для роботу з блоком демонстраційного варіанта «Українська мова» ви матимете 60 хвилин, протягом яких потрібно буде виконати 30 завдань.

   Як під час проходження демонстраційного тесту, так і під час реального тестування ви зможете вибирати послідовність виконання завдань, за потреби повертатися до того чи того завдання, змінювати варіант відповіді, а після завершення роботи отримаєте результати тестування з цього предмета.

Перед початком виконання просимо вас правдиво відповісти на 4 запитання про себе це допоможе зібрати важливу для нас статистичну інформацію. Нині багато потенційних учасників одночасно використовує тестувальник, тому можливі певні затримки у його роботі. Не хвилюйтеся: на реальному тестуванні такого не буде, адже кількість одночасних користувачів організатори будуть обмежувати.  Якщо ви не змогли відкрити тестувальника, спробуйте скористатися іншим браузером, а також перевірте налаштування систем безпеки на вашому комп’ютері / планшеті / телефоні.

    Якщо у вас наразі повільний інтернет або немає можливості працювати протягом 60 хвилин за комп’ютером / з планшетом / телефоном – завантажте файл із демонстраційним варіантом НМТ на свій пристрій, виконайте завдання і звірте свої відповіді з правильними.

     Стежте за нашим сайтом так ви зможете якнайшвидше дізнаватися актуальну інформацію про НМТ.

_____________________________________________________________________________________________________
Міністерством освіти і науки України розпочато підготовку до проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2023 році.
     - Перелік навчальних предметів, із яких у 2023 році проводиться зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, зокрема з української мови, української мови і літератури, математики (завдання рівня стандарту)*, математики, історії України (період 1914 рік - початок XXI століття)*, історії України, англійської мови, іспанської мови, німецької мови, французької мови, біології, географії, фізики, хімії.

         - Установлено, що у 2023 році:

1) зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (далі – зовнішнє оцінювання), проводитиметься з 22 травня до 14 липня;

2) учасник зовнішнього оцінювання має право пройти зовнішнє оцінювання:

 за рахунок коштів державного бюджету не більш як із п'яти навчальних предметів із Переліку (пункти 1 або 2, 3 або 4, 5 або 6, 7 – 14 для здобувачів освіти, які у 2023 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти та мають проходити державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього оцінювання (далі – здобувачі освіти); пункти 1 або 2, 4, 6 – 14 – для інших осіб);

– за рахунок коштів фізичних і юридичних осіб у встановленому законодавством порядку додатково, понад встановлену абзацом другим цього пункту кількість навчальних предметів (пункти 6 – 14 Переліку).

        Результати учасникам визначатимуть за шкалою 1 – 12 балів та 100 – 200 балів.

    Із навчальних предметів, зазначених у пунктах 4, 6 – 14 Переліку,  за підсумками виконання всіх завдань відповідної сертифікаційної роботи для учасників зовнішнього оцінювання, які подолають поріг "склав / не склав".

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.