Предметно-методичні комісії (ПМК)

Дата: 20 квітня 2022 о 14:27, Оновлено 2 лютого о 17:11
  1.         Предметно-методична комісія (далі ПМК) є основним структурним підрозділом методичної ради Немовицького ліцею, який здійснює методичне забезпечення освітнього процесу, підвищення кваліфікації педагогічних працівників та розвиток педагогічної майстерності, творчості, ініціативи педагогічних працівників у системи методичної роботи, створює умови для їх саморозвитку.

2.           Основні завдання ПМК

-Вивчення нормативно-інформаційної документації і методичних листів з питань освіти.

-Ефективна реалізація планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти.

-Постійне підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників, у тому числі щодо методики роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.

-Вдосконалення професійних компетентностей і педагогічної майстерності молодих педагогів, їхнє самоствердження й професійне становлення.

-Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності.

-Формування та реалізація індивідуальних освітніх траєкторій для здобувачів освіти (за потребою).

-Взаємовідвідування уроків з певної тематики з подальшим самоаналізом і аналізом досягнутих результатів, динаміки зростання (спаду) успішності учнів.

- Організація показових уроків, вивчення та поширення  педагогічного досвіду.

-Аналіз методів викладання предмету; організація і проведення предметних тижнів, позакласної роботи, І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад  з навчальних предметів, конкурсів, турнірів, оглядів, змагань, тощо.

1. Структура предметно-методичної  комісії

2. Керівники предметно-методичних комісій
  3. Немовицького ліцею у 2023-2024 н.р.
  4. Віта САФОНІК керівник ПМК початкових класів.
    Алла ДІДИК - керівник ПМК фіхівців інклюзивного навчання (вчитель дефектолог, вчитель-логопед, асистенти вчителів, практичні психологи, соціальний педагог) .
    Ольга ВАСИЛЬЧИК -  керівник ПМК словесників.
    Наталія МИЧКА - керівник ПМК математики.
    Марія ЗЕЛІНСЬКА - керівник ПМК природничих предметів (біологія, хімія, фізика, природознавство, географія, основи здоров`я).
    Мирослава КУЗЬМИЧ - керівник ПМК суспільних предметів (історія, основи правознавства, громадянська освіта, християнська етика).
    Оксана БУЛЬБОТКА - керівник ПМК фізичної культури, Захисту України.
    Ольга ШИМКО - керівник ПМК художньо-естетичного циклу (трудове навчання, мистецтво:образотворче і музичне, мистецво, керівники гуртків, педагог-організатор, вихователі).
  5. Керівники предметно-методичних комісій
  6. Немовицького ліцею у 2022-2023 н.р.
  7. Віта САФОНІК керівник ПМК початкових класів, ГПД.
    Руслана БАРАНОВА - керівник ПМК фіхівців інклюзивного навчання (вчитель дефектолог, асистенти вчителів, практичні психологи, соціальний педагог) .
    Ольга ВАСИЛЬЧИК -  керівник ПМК словесників.
    Наталія МИЧКА - керівник ПМК математики.
    Оксана БУЛЬБОТКА - керівник ПМК фізичної культури, Захисту України.
    Наталія БАЄЧКО - керівник ПМК художньо-естетичного циклу (трудове навчання, мистецтво:образотворче і музичне, мистецво, керівники гуртків, педагог-організатор, вихователі).
  8. Керівники предметно-методичних комісій
  9. Немовицького ліцею у 2021-2022 н.р.
Віта САФОНІК керівник ПМК початкових класів, ГПД.
Алла ДІДИК - керівник ПМК фіхівців інклюзивного навчання (вчитель дефектолог, асистенти вчителів, практичні психологи, соціальний педагог) .
Надія МИЧКО -  керівник ПМК словесників.
Наталія МИЧКА - керівник ПМК математики.
Галина КОЛЯДКО - керівник ПМК фізичної культури, Захисту України.