Новини проекту
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 403 людини

Звіт директора закладу за 2018 - 2019 навчльний рік

Дата: 2 червня 2019 о 10:47
Автор: Жук Т. С.
353 перегляда

ВСТУП

Освіта є основою інтелектуального, духовного, фізичного і культурного розвитку особистості, її успішної соціалізації, економічного добробуту, запорукою розвитку суспільства, об’єднаного спільними цінностями і культурою, та держави.

Метою освіти є всебічний розвиток людини як особистості та найвищої цінності суспільства, її талантів, інтелектуальних, творчих і фізичних здібностей, формування цінностей і необхідних для успішної самореалізації компетентностей, виховання відповідальних громадян, які здатні до свідомого суспільного вибору та спрямування своєї діяльності на користь іншим людям і суспільству, збагачення на цій основі інтелектуального, економічного, творчого, культурного потенціалу Українського народу, підвищення освітнього рівня громадян задля забезпечення сталого розвитку України та її європейського вибору. [ЗУ «Про освіту» від 05.09.2017р. №2145-VIII].

Звітування здійснюється з метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою. Закінчується навчальний рік. Як і кожен з попередніх, він має здобутки і недоліки. Треба якісно і системно проаналізувати, щоб визначити напрями роботи на наступний навчальний рік.

 Як директор  закладу освіти,  у своїй діяльності впродовж звітного періоду 2018-2019 н.р., я керувалась Статутом  закладу, Правилами внутрішнього розпорядку, посадовою інструкцією директора школи, законодавчими документами України та іншими нормативними актами, що регламентують роботу керівника закладу освіти.        

Будівля нашої школи збудована та прийнята в експлуатацію у вересні 1974 року і розташована на земельній ділянці площею 2,9 га.

Учні 1-4 класів  навчаються в окремому приміщенні, яке було реконструйовано з типового приміщення дитячого садка у 2003 р..

ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС

Станом на 05.09.2018 року в школі навчається  564 учні у 26 класах. Середня наповнюваність одного класу складає 22  учні. Кількість дітей у двох групах продовженого дня становить 60. У школі функціонує 2 інклюзивних класи, в яких навчається 2 дитини з особливими освітніми потребами, ще 5 дітей навчається за індивідуальною формою навчання. Головним принципом інклюзивності освіти є створення школи для всіх дітей.

Саме у такій школі індивідуальні особливості дітей та їх особливі освітні потреби сприймаються як корисний ресурс, особиста унікальність, а не проблема. За допомогою кваліфікованих педагогічних працівників надається належний супровід та підтримка учням у їх соціальній адаптації, розкритті свого інтелектуального, фізичного та духовного потенціалів. Завданням нової української школи є створення інклюзивного освітнього середовища - сприятливого середовища для спільного навчання, виховання та розвитку дітей з урахуванням їх потреб та можливостей.

 У школі організовано класи з профільним вивченням української мови і літератури, біології та хімії для учнів 10 класів, універсальний клас академічний рівень для учнів 11 класу, варіативна складова навчальних планів яких передбачає додаткові години, курси за вибором, факультативи з предметів, які учні обирають для здачі ЗНО. Навчальні плани, орієнтовані на роботу за 5-ти денним робочим тижнем. Повноцінність загальної середньої освіти забезпечується реалізацією як інваріантної так і варіативної частини навчальних планів. Зміст варіативної складової конкретизовано з урахуванням індивідуальних освітніх потреб учнів. 

 У закладі працює 5 гуртків, 3 спортивні секції, з них 1 шкільна та 2 від ДЮСШ «Колос» м.Сарни. 

№ з/п

Назва гуртка

Керівник гуртка

Класи

Кількість гуртківців

1.

«Цікава хімія»

Вакулко Ю.М.

7-9

15

2

«Хімія в побуті»

Вакулко Ю.М.

10-11

15

3.

«Зроби світ навколо себе прекрасним»

Дячук Н.І.

5-7

15

4.

Вокальний

Марчук О.Е.

2-4

15

5-8

15

5.

Волейбольна секція

Крат Я.П.

9-11

15

6.

Туризм

Колядко Г.А.

7-8

15

7

Хореографічний

Кишенко Т.І.

2-4

15

5-8

15

9-11

10

КАДРОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

         Учнів школи – майбутніх  інтелектуалів українського суспільства – навчають   їхні наставники – 55  енергійно-творчих педагогів, які уміють  посіяти у серцях вихованців зерна людяності, патріотизму, національної гідності. 8 педагогічних працівників перебувають у відпустці по догляду за дитиною до 3 років.

У педагогічному колективі панує тверде переконання, що кожен учень - це унікальна і неповторна індивідуальність.

Якісний склад педагогічного колективу закладу складає:  

3 мають педагогічне звання «Вчитель методист»,

12 – «Старший учитель»,

24 - педагоги мають вищу кваліфікаційну категорію,

5 - першу, 5 - другу, 15 - «Спеціаліст» і 6 – 10 розряд.

1 вчитель нагороджений знаком «Відмінник освіти України»

Атестація педагогічних працівників здійснюється згідно з вимогами Типового положення про атестацію та відповідно до перспективного плану проходження атестації вчителів. Виконано на 100% план курсової підготовки вчителів при Рівненському обласному інституті післядипломної освіти згідно визначених термінів. 5 педагогів початкових класів проходять курси перепідготовки вчителів, які будуть працювати з учнями 1-х класів у 2018-2019 навчальному році.

       Згідно з річним планом роботи школи на 2017-2018н.р. у цьому навчальному році педагогічний колектив працював  над реалізацію ІІ етапу роботи над науково-методичною проблемною темою «Створення єдиного освітнього та інформаційно-розвивального простору школи як необхідної складової всебічного розвитку учнів на основі інноваційної діяльності колективу». У рамках цього етапу робота  була спрямована на активізацію діяльності шкільних методичних об´єднань у контексті роботи над проблемою та запровадження інноваційних технологій у навчальний процес. У школі створено певну систему роботи щодо розвитку професійності, творчого потенціалу педагогів.   Організовано роботу методичних об’єднань: вчителів початкових класів і вихователів  ГПД, вчителів української мови, літератури та зарубіжної літератури, вчителів англійської мови, вчителів математики, фізики та інформатики, вчителів природничих предметів, вчителів суспільних предметів, вчителів фізичної культури,  класних керівників. Працює школа підтримки молодого вчителя до складу якої входять 10 молодих  вчителів  та 10  їх наставників. Педагогічний колектив працює над зростанням науково-теоретичного та методичного рівня викладання предметів.

    З метою розвитку творчого потенціалу вчителя приділяється особлива увага систематичному залученню всіх членів педагогічного колективу до виступів на семінарах різних рівнів, педагогічних радах, методичних радах, конференціях, творчих звітах, конкурсах. Значна увага приділяється самоосвіті вчителів.

   Впродовж року  проведено: тематичні педагогічні ради  «Роль сучасних педагогічних технологій у забезпеченні якісної підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання» (листопад), «Формування ціннісного ставлення особистості до культури і мистецтва» (січень), «Вдосконалення єдиного освітнього середовища школи з метою ефективного розвитку пізнавальних інтересів та підвищення якості освітньо-виховного процесу через впровадження інноваційних педагогічних технологій» (березень), «Особливості  організації навчально-виховного процесу в умовах креативної освіти через інклюзивне навчання в сучасній школі» (квітень).

Методична рада є домінуючою формою організації методичної роботи в школі, яка об'єднує на добровільних засадах членів педагогічного колективу з метою здійснення керівництва. Впродовж навчального року було проведено засідання методичної ради за темою «Наступність і перспективність у навчальній діяльності учнів 4-5-х класів» (листопад), «Психолого-педагогічний консиліум «Як допомогти дітям з особливими освітніми потребами у загальноосвітній школі» (грудень), «Створення виховного простору для формування в учнів ціннісного ставлення до себе» (лютий), «Створення умов для самовираження дитини в різних видах навчальної діяльності»(квітень). Із наданням методичної допомоги вчителям було проведено: спільне засідання за круглим столом «Наступність та перспективність навчання дітей дошкільного та шестирічного віку», семінар-практикум «Профілактика комп’ютерної залежності підлітків. Сучасні забавки»(грудень), засідання методичної ради «Мотивація учасників навчально-виховного процесу як важлива умова покращення якості освіти та розвитку творчої особистості школяра»(грудень), місячник педагогічної майстерності(лютий), засідання методичної ради «Активізація співпраці з батьківською громадськістю в трикутнику «батьки-діти-педагоги»(лютий), засідання методичної ради «Інноваційні підходи до організації навчально-виховного процесу в контексті сучасної парадигми освіти» (березень).  Варто відзначити, що засідання методичної ради пройшли на високому рівні: цікавими і змістовними були доповіді та виступи.

Плідно працювали впродовж року  голови методичних об'єднань і регулярно проводили засідання методичних об'єднань.

Впродовж 2018-2019 н.р. на базі школи проведено засідання міжшкільних  методичних об’єднань. Зокрема:

- семінар молодого класного керівника (жовтень);

- семінар вчителів інформатики, математики, англійської мови (жовтень);

 - семінар вчителів початкових класів (січень)

- семінар вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури (лютий).

 Педагоги школи є постійними учасниками ярмарку педагогічної творчості.  У 2018-2019 н.р. участь взяли: вчитель біології Колядко С.Ю., вчитель хімії Вакулко Ю.М., практичний психолог Мельник Н.М.  і всі стали призерами районного етапу конкурсу, а Колядко С.Ю. зайняла І місце в обласному етапі.

ХАРЧУВАННЯ

Важливим аспектом збереження здоров’я учнів є створення умов для раціонального харчування дітей протягом перебування у школі. Організація харчування учнів закладу регламентується Законами України «Про освіту» (ст. 25), «Про загальну середню освіту» (ст. 22), «Про охорону дитинства (ст. 5), постановою Кабінету Міністрів України від 22.11.2014 № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», ст.ст.29, 30 Закону України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", ст.ст. 1, 2 Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми", постанов Кабінету Міністрів України: постанови Кабінету Міністрів України від 19.06.2002 № 856 "Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних закладах", спільного наказу Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 15 серпня 2006 року № 620/563 «Щодо невідкладних заходів з організації харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах»,іншими нормативними документами. Згідно з вищезазначеними документами учні, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", були забезпечені безоплатним одноразовим харчуванням з 01.09.2018 по 05.02.2019 року, яке здійснювалось фізичною особою-підприємцем  Жарською Галиною Йосипівною згідно Договору про закупівлю послуг за державні кошти №1 від 19.04.2017року для 540 учнів.  

          Для організації харчування дітей використовувалися приміщення шкільних їдалень та харчоблоків, які забезпечені усім необхідним технологічним та холодильним обладнанням. Обладнання харчоблоків перебуває у задовільному стані.

          Харчування учнів здійснювали 6 працівників, які мають відповідну середню спеціальну освіту, пройшли медичний огляд і мали допуск до виконання даної роботи.

          Адміністрацією школи та медичною сестрою закладу проводилася перевірка режиму роботи шкільної їдальні, якості продукції і відповідності норм харчування учнів.

МЕДИЧНИЙ СУПРОВІД ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

Медичне обслуговування учнів та працівників школи організовано відповідно до нормативно-правової бази:

- Державні санітарні правила і норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу ДСанПіН 5.5.2.008-01;

- Наказ Міністерства охорони здоров´я України та Міністерства освіти і науки України  від 20.07.2009р. за №518/674 «Про забезпечення медико- педагогічного контролю за фізичним вихованням учнів у загальноосвітніх навчальних закладах»;

- Наказ по школі від 01.09.2017р. за №320 «Про медико-педагогічний контроль за фізичним вихованням учнів у 2017-2018н.р.»

Для якісного медичного забезпечення учнів і працівників у закладі освіти обладнаний медичний кабінет, де працює шкільна медсестра, яка організовує систематичне та планове медичне обслуговування школярів.

Пріоритетними напрямками роботи з медичного обслуговування учнів є:

  • проведення обов'язкових медичних профілактичних оглядів;
  • проведення профілактичних щеплень згідно з їх календарем після лікарського огляду;
  • здійснення профілактичних та оздоровчих заходів під час навчання;
  • надання невідкладної медичної допомоги; організація госпіталізації за наявності показань та інформування про це батьків або осіб, які їх замінюють.

Обов'язковий медичний профілактичний огляд учнів проводиться  медичними працівниками у присутності батьків або осіб, які їх замінюють, у сімейного лікаря, якого обрали батьки дитини. В результаті огляду учні отримують довідку лікувально-профілактичного закладу про результати проведеного обов'язкового медичного профілактичного огляду. Дану довідку батьки або особи, що їх заміняють надають шкільній медсестрі і згідно неї здійснюється розподіл дітей на медичні групи на уроки фізичної культури.

Шкільна медсестра Туровець Г.П. проводить антропометрію, термометрію, плантографію, перевірку гостроти зору та слуху, інші скринінгові дослідження. У разі необхідності медсестра школи надає невідкладну медичну допомогу в разі гострого захворювання або травми; проводить ізоляцію учнів, що захворіли, а також спостереження за учнями, які були в контакті з інфекційним хворим; бере участь у здійсненні медико-педагогічного контролю за фізичним вихованням учнів; організовує проведення поточної дезінфекції.

Шкільна медсестра проводить профілактичні  щепленням учням згідно з їх календарем після лікарського огляду та за згодою батьків дитини або особи, що їх замінює.

Інформація про медобслуговування фіксується і зберігається у   закладі освіти та в лікувальному закладі за місцем проживання дитини. Інформація про медичні профогляди та щеплення передається до лікувально-профілактичного закладу за місцем проживання учня.

Узагальнена інформація про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду та загальний стан здоров'я учнів доводиться до відома педагогічного персоналу.

У  закладі освіти організовано систематичну просвітницьку роботу серед педагогічного колективу, батьків та учнів щодо здорового способу життя, збереження психічного здоров'я, виховання здорової дитини. З цією метою на початку навчального року видано наказ про проведення такої роботи, в якому передбачено певні заходи та виконавців.

Впродовж навчального року з метою збереження життя та здоров’я дітей, пропаганди здорового способу життя, збереження фізичного та психологічного здоров’я школярів проводяться тиждень «Молодь за здоровий спосіб життя», двічі на рік (жовтень, квітень) – Тиждень безпеки життєдіяльності, Тиждень безпеки учасників дорожнього руху (жовтень-листопад, квітень-травень),  тиждень «Я – толерантна людина», тиждень «Молодь проти СНІДу».

25 квітня 2019р. було проведено День цивільного захисту під час якого практичне заняття з надання домедичної допомоги провели інструктори та волонтери Рівненської обласної організації « Товариства Червого Хреста України» на чолі з головою Бєліковою Марією Михайлівною

Наш  заклад визначено опорним з питань цивільного захисту в Немовицькій сільській раді.

ЯКІСТЬ ОСВІТИ

Учителі школи проводять уроки на належному рівні використовуючи як традиційні так й інноваційні форми і методи навчання.

Аналіз роботи школи за різними напрямками показав, що вчителі й учні досягли значних результатів у своїй діяльності. Це результати участі учнів школи у Всеукраїнських учнівських олімпіадах, конкурсах, турнірах з різних предметів, вчителів у конкурсах професійної майстерності та зовнішньому незалежному оцінювання.

У  цьому  навчальному  році учні школи здобули 25 призових місць серед учнів 7-11 класів  у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та 3 призові місця в  олімпіаді  «Юне обдарування»

Прізвище учня

Клас

Предмет

Місце у ІІ

етапі

Прізвище вчителя

1.

Овсійчук Ірина Михайлівна

10-Б

Українська мова та література

ІІ

Боровик Марія Василівна

2.

Крат Андрій Ярославович

7-А

Українська мова та література

ІІІ

Боровик Марія Василівна

3.

Дубина Олена Пилипівна

9-А

Українська  мова та література

ІІІ  

Свирид Марія Василівна

4.

Мичка Тарас Романович

8-Б

Англійська мова

ІІІ   

Пецькова Олена Михайлівна   

5.

Овсійчук Ірина Михайлівна

10

Англійська мова

ІІІ   

Пецькова Олена Михайлівна   

6.

Кичан Софія Юріївна

9-Б

Історія

ІІ

Мороз Людмила Вікторівна

7.

Юсковець Ольга Сергіївна

10-Б

Правознавство

ІІ  

Кузьмич Мирослава Петрівна

8.

Мельник Назарій Андрійович

9-А

Правознавство

ІІ  

Кузьмич Мирослава Петрівна

9.

Юшко Микола Володимирович 

6-Б

Математика

ІІ

Наконечна Любов Степанівна

10.

Албутов Максим  Михайлович

7-В

Математика

ІІІ

Наконечна Любов Степанівна

11.

Овсійчук Ірина Михайлііна10-Б

10-Б

Математика

ІІІ

Наконечна Любов Степанівна

12

Кардаш Катерина  Олександрівна

9-Б

Математика

ІІ

Мичка Наталія Євгеніївна

13

Шевчук Андрій Вячеславович

11

Математика

ІІІ

Мичка Наталія Євгеніївна

14

Шевчук Андрій Вячеславович

11

Біологія

ІІІ

Зелінська Марія Яківна

15

Кардаш Катерина  Олександрівна

9-Б

Географія

ІІ

Карпюк Анатолій Андрійович

16

Ковальчук Олександра Василівна

10-А

Географія

ІІІ

Карпюк Анатолій Андрійович

17

Кичан Софія Юріївна 

9-Б

Інформаційні технології

ІІ

Карпець Ірина Володимирівна

18

Мичка Вадим Сергійович 

10-А

Інформаційні технології

ІІ

Карпець Ірина Володимирівна

19

Албутов Максим  Михайлович

7-В

Фізика

ІІ

Копищик Надія Василівна

20

Шевчук Андрій Вячеславович

11

Фізика

ІІІ

Копищик Надія Василівна

21

Шевчук Андрій Вячеславович

11

Хімія

ІІ

Вакулко Юлія Миколаївна

22.

Яковець Олександра Олександрівна 

7-В

Хімія

ІІІ

Вакулко Юлія Миколаївна

23

Овсійчук Ірина Михайлівна

10-Б

Хімія

ІІІ

Вакулко Юлія Миколаївна

24

Шокот Мирослав Сергійович

9-А

технічної праці

ІІ

Пацьола Євгеній Євгенійович

25

Гроц Ольга Олександрівна  

6-А

«Знавці Біблії»

І

Мазур Марія Олексіївна

26

Онищук Микола Вікторович  

4-Б

«Юне обдарування – 2019»

ІІІ

Онищук Тетяна Іванівна

27

Назарець Віталій Рувимович 

4-Б

«Юне обдарування – 2019»

ІІІ

Онищук Тетяна Іванівна

28

Боровик Тетяна  Андріївна

4-А

«Юне обдарування – 2019»

ІІІ

Ветрова Марія ВВасилівна

У 2018-2019 навчальному році учні школи брали участь у різноманітних конкурсах.

ПІП учня

Клас

Конкурс

Досягнення

ПІП вчителя, який готував учня

1.

Албутов Максим  Михайлович

7-В

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім.Т.Шевченка

ІІІ місце

Мичко Надія Антонівна

2.

Кардаш Катерина  Олександрівна

9-Б

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім.Т.Шевченка

ІІ

місце

Мичко Надія Антонівна

3.

Одарчук Ілона Василівна 

8-А

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім.Т.Шевченка

ІІ

місце

Мельник Надія Леонтіївна

4.

Гаврилюк Анна Олександрівна

6-Б

ХІХ Міжнародний конкурс з української мови ім.П.Яцика

ІІІ місце

Потапович Яна Ярославівна

5.

Ковальчук Іванна Іванівна 

11

ХІХ Міжнародний конкурс з української мови ім.П.Яцика

ІІІ місце

Яковець Леся В`ячеславівна

6.

Кичан Софія Юріївна 

9-Б

районний турнір юних істориків

І місце

Мороз Людмила Вікторівна

7.

Юсковець Ольга Сергіївна 

10-Б

районний етап Всеукраїнського турніру юних істориків правознавців

І місце

Кузьмич Мирослава Петрівна

8.

Дубина Олена Пилипівна 

9-Б

районний етап Всеукраїнського турніру юних правознавців

І місце

Кузьмич Мирослава Петрівна

9.

Шевчук Андрій Вячеславович

11

районний етап  конкурсу знавців    хімії

І місце

Вакулко Юлія Миколаївна

10

Шевчук Андрій Вячеславович

11

обласний етап конкурсу знавців    хімії

ІІІ місце

Вакулко Юлія Миколаївна

11.

Шевчук Андрій Вячеславович

11

І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт Малої академії наук відділення хімії та біології секція «Валеологія»

І місце

Вакулко Юлія Миколаївна

12.

Панчук Вікторія Михайлівна

11

І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт Малої академії наук відділення хімії та біології секція «Валеологія»

ІІ місце

Вакулко Юлія Миколаївна

13.

Савенко Діана  Юріївна 

3-А

обласний конкурс з тканепластики «Оксамитовий рай» в номінації

«М’яка іграшка»

ІІ місце

Крат Любов Павлівна

14.

Колектив учнів класу

7-В

обласний етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки

«Новорічна композиція»

Пере-мо-жець

Колядко Сюзана Юріївна

15

Агітбригада «Океан»

9-11

обласний етап конкурсу екологічних агітбригад «Земля – наш спільний дім»

ІІІ місце

Колядко Сюзана Юріївна, Жук Тетяна Сергіївна

16.

Гаврилюк Анна Олександрівна

6-Б

обласний конкурс з тканепластики «Оксамитовий рай» в номінації

«М’яка іграшка»

ІІ місце

Крат Ольга Едуардівна

         У 2018-2019 н.р. в залік Спартакіади школярів серед закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів учні школи посіли такі призові місця:

№з/п

ПІП учня

Клас

Конкурс

Досягнення

ПІП вчителя, який готував учня

1.

Тарапан Вікторія Юріївна 

10-А

районні змагання з легкої атлетики в залік ХХ районної Спартакіади школярів

ІІ місце

Крат Ярослав Петрович

2.

Пархомчук Володимир Андрійович

11

районні змагання з легкої атлетики в залік ХХ районної Спартакіади школярів

ІІ місце

Ковальчук Володимир Павлович

За результатами річного оцінювання успішність учнів школи така:

        Клас

Кількість учнів

Якісна успішність, %

Середній бал класу

Кількість учнів , що мають 10-12 балів

Кількість учнів, що мають 1-3 бали

2-А

28

83

8,8

8

0

2-Б

27

75

7,9

5

2

3-А

18

78

8,7

4

0

3-Б

22

68

8

6

0

3-В

17

59

7,8

3

1

4-А

21

57

7,3

5

1

4-Б

21

58

7,5

4

4

5-А

20

85

8,6

5

0

5-Б

20

80

8,5

5

0

5-В

26

84

9

10

0

6-А

27

70

8,3

7

0

6-Б

21

81

7,9

3

0

6-В

21

52

6,9

0

0

7-А

21

67

8,1

2

0

7-Б

23

70

7,6

2

0

7-В

28

68

7,9

2

0

8-А

21

57

7

0

0

8-Б

21

10

6.8

0

6

9-А

20

60

7,9

2

0

9-Б

23

57

6,9

2

5

10-А

15

53,3

7,3

2

1

10-Б

21

67

8,3

8

0

11

19

37

7

1

0

Всього

86

20

Значною мірою на успішність впливає відвідування учнями школи.  В  закладі здійснюється систематичний моніторинг відвідування учнями навчальних занять. Так впродовж другого семестру 2018–2019 навчального року відвідування учнями школи становить:

Клас

П.І.Б класного керівника

К-сть пропущ.

навч.

днів

%

відвідуван

ня школи учнями

З них по хворобі

% пропусків   по хворобі

1 - А

Крат М.С.

193

88,8

93

48,2

1 - Б

Ковпак О.Л.

142

95,6

56

39,4

1-В

Сафонік В.Г.

266

84,5

161

60,5

2 - А

Добровольська В.А.

171

92,9

135

78,9

2 – Б

Павловська Л.В

152

93,5

70

46,1

3 - А

Крат Л.П.

88

94,1

46

52,3

3 - Б

Пацьола С.Т.

111

94,1

108

97,3

3 - В

Лукащук О.І.

110

92,2

55

50

4 - А

Вєтрова М.В.

166

91,2

95

57,2

4 - Б

Онищук Т.І.

161

91,2

71

44,1

5 - А

Потапович Я.Я.

129

91,4

32

25

5 – Б

Карпець І.В.

163

90,5

75

46

5 - В

Крат О.Е.

286

86,7

140

49

6 - А

Мичка Н.Є.

278

87,6

128

46

6 – Б

Кузьмич М.П.

269

84,6

111

41,3

6 - В

Зелінська М.Я.

265

84,8

118

44,5

7 - А

Боровик М.В.

253

87,3

188

74,3

7 - Б

Мичко Н.А.

304

85,5

241

79,3

7 - В

Стельмах М.О.

296

86,6

102

34,5

8 - А

Мороз Л.В

281

84,4

143

50,9

8 – Б

Мазур М.О.

297

92,4

95

32

9 - А

Копищик Н.В.

160

95

42

26,3

9 - Б

Колядко Г.А.

371

80,6

150

40,4

10 - А

Наконечна Л.С.

412

82,9

177

43

10 - Б

Пецькова О.М.

294

83,1

134

45,6

11

Яковець Л.В.

319

79,8

81

25,4

          Отже, найнижчий стан відвідування школи  учнями в ІІ семестрі в 11 класі – 79,8% (класний керівник Яковець Л.В.),  9-Б класі – 80,6%(класний керівник Колядко Г.А.) , 10-А класі 82,9% (класний керівник Наконечна Л.С.)

 Пропуски навчальних занять по хворобі в окремих класах складають незначний відсоток від загальної кількості пропусків, зокрема:

  • 25% в 5–А класі, класний керівник Потапович Я.Я.;
  • 25,4% в 11 класі, класний керівник Яковець Л.В.;
  • 26,3% в 9-А класі, класний керівник Копищик Н.В.;
  • 32%; в 8–Б класі, класний керівник Мазур М.;
  • 34,5% в 7–В  класі, класний керівник Стельмах М.О.

Стан відвідування учнями занять впродовж 2017 – 2018 навчального року становить:

Клас

П.І.Б класного керівника

К-сть пропущ.

навч.

днів

%

відвідуван

ня школи учнями

З них по хворобі

% пропусків   по хворобі

1 - А

Крат М.С.

322

90,2

168

52,2

1 - Б

Ковпак О.Л.

305

90,6

167

54,8

1-В

Сафонік В.Г.

461

85,9

310

67,2

2 - А

Добровольська В.А.

417

90,9

347

83,2

2 – Б

Павловська Л.В

393

91,3

252

64,1

3 - А

Крат Л.П.

192

93,4

123

64

3 - Б

Пацьола С.Т.

217

94,1

193

88,9

3 - В

Лукащук О.І.

192

93

116

60,4

4 - А

Вєтрова М.В.

339

90,6

141

41,6

4 - Б

Онищук Т.І.

293

91,8

141

48,1

5 - А

Потапович Я.Я.

281

83,1

164

58,4

5 – Б

Карпець І.В.

310

90,5

166

53,5

5 - В

Крат О.Е.

452

84,5

255

56,4

6 - А

Мичка Н.Є.

435

90,1

184

42,3

6 – Б

Кузьмич М.П.

458

86,5

195

42,6

6 - В

Зелінська М.Я.

400

88,2

180

45

7 - А

Боровик М.В.

429

87,3

353

82,3

7 - Б

Мичко Н.А.

533

85,9

417

78,2

7 - В

Стельмах М.О.

513

88,7

215

42

8 - А

Мороз Л.В

506

85,3

269

53,2

8 – Б

Мазур М.О.

481

87,6

163

34

9 - А

Копищик Н.В.

275

91,5

95

34,5

9 - Б

Колядко Г.А.

687

81,6

307

44,7

10 - А

Наконечна Л.С.

910

80,3

351

38,6

10 - Б

Пецькова О.М.

488

85,7

204

41,8

11

Яковець Л.В.

482

84,3

134

27,8

Отже, найнижчий стан відвідування школи  в 2018-2019 н.р. учнями 10 – А класу – 80,3% (класний керівник Наконечна Л.С.),  9 - Б класу – 81,6%(класний керівник Колядко Г.А.) , 5 - А класі 83,1% (класний керівник Потапович Я.Я.).

Учні окремих класів досить часто пропускають навчальні дні не по хворобі, а по пояснюючих записках батьків, зокрема це:

  • 72,8% учнів 11 класу (класний керівник Яковець Л.В.);
  • 66% учнів 8-Б класу (класний керівник Мазур М.О.);
  • 65,5% учнів 9-А класу (класний керівник Копищик Н.В.);
  • 61,4% учнів 10-А класу (класний керівник Наконечна Л.С.);
  • 51,9% учнів 4-Б класу (класний керівник Онищук Т.І.);
  • 51,2% учнів 10-Б класу (класний керівник Пецькова О.М.).

ВИХОВНИЙ ПРОЦЕС

Однією з найважливіших педагогічних закономірностей є та, що в процесі формування особистості, а отже, й підростаючого покоління, найефективніші шляхи пізнання – це від рідного до чужого, від близького до далекого, від національного до міжнаціонального, світового.

Система виховання постійно відтворює і поглиблює емоційно- естетичний, художньо-творчий, духовний та інтелектуальний компоненти свідомості. Прививає любов і повагу до рідного народу, створює умови для розвитку і розкриття природних задатків і талантів кожного громадянина України, формування духовного потенціалу – найвищої цінності нації та держави.

В основу виховання покладені принципи гуманізму, демократизму, єдності сім’ї і школи, наступності та спадкоємності поколінь. Найважливішою громадянською рисою особистості є сформованість національної свідомості, патріотичних почуттів до рідної землі, свого народу, готовності до праці в ім’я України. Ціновим засобом відображання нації є формування в людини національної гідності й гордості за свою Батьківщину.

Основною метою виховної роботи  у 2018-2019 навчальному році   було формування громадянина-патріота України, виховання і розвиток вільної, духовно багатої, життєлюбної, талановитої особистості, що має знання про природу, людину і суспільство, готова до творчої діяльності і дотримується принципів моральної поведінки.

Завдання:

  • формування в учнів національної свідомості, патріотизму, любові до

свого народу, до України;

  • спрямування на вивчення і цілісне сприйняття історії, культури рідного краю, виховання особистості в умовах розвитку української державності;
  • формування правової культури; виховання поваги до Конституції України, законодавства, державної мови і державних символів;
  • забезпечення духовно – моральних принципів;
  • впровадження в суспільну свідомість переваг здорового способу життя, формування соціально активної, фізично здорової та духовно багатої особистості;
  • формування в учнів екологічної культури, виховання відповідальності та збереження природних багатств;
  • формування в учнів основ естетичної культури, організації дозвілля учнів, пошук його нових форм;
  • задоволення потреб учнів у професійному самовизначенні, розвиток здатності до самостійного життєвого вибору;
  • активізація роботи учнівського самоврядування, залучення учнів до усвідомленої участі до вирішення проблем класу, школи.

Впродовж року було проведено ряд виховних заходів, приурочених знаменним датам календаря, зокрема це День партизанської слави, День писемності та мови, День Гідності та свободи, День Захисника Вітчизни, День пам’яті жертв геноциду, День збройних Сил України, День Соборності, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, День пам’яті герої Крут, День Пам’яті та Примирення, День Гідності та Свободи, День Героїв Небесної Сотні., День Перемоги, День Європи.

 З метою виховання в учнів почуття патріотизму було проведено Тиждень козацької слави, Місячник військово – патріотичного виховання, декаду національно – патріотичного виховання. Впродовж навчального року проведено ряд уроків мужності, а саме «народ пам’ятає, народ славить», «Пам’яті тих, хто загинув будьте достойні», «Пам’ятаймо героїв», «Герої нашого часу», «Сам не знаю де погину», «Збережемо пам’ять про героїв», «Вони люблять Україну», «Що весни квітнули для вас…», «Хай не згасне пам’ять про героїв», «Я любив вас усіх  та найбільше любив Україну».

     З метою формування в учнів почуття патріотизму, ціннісного ставлення до мистецтва, розвитку творчих здібностей школярів проведено фестиваль патріотичної пісні, фестиваль колядок та щедрівок, конкурсно – розважальну програму «Я – україночка», інтелектуально – розважальну програму «Ми – маленькі козачата».

ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА

З метою підвищення   освітнього процесу шляхом індивідуалізації, захисту соціального та психологічного здоров´я усіх учасників освітнього процесу  наказом по школі від 15.09.2017року за №351 було створено психологічну службу закладу  у складі  заступника директора з виховної роботи Жук Т.С., керівника МО класних керівників Карпець І.В., керівника МО початкових класів Пацьоли С.Т., шкільної медсестри Туровець Г.П. та практичного психолога Мельник Н.М., яка працює над науково-методичною проблемною темою: «Соціально-психологічні умови розвитку особистості, своєчасне та системне вивчення психофізичного розвитку дитини, мотивів її  поведінки   та діяльності, враховуючи вікові, інтелектуальні, фізичні та інші індивідуальні особливості. Гармонізація відносин між учнями та педагогами, школою та сім´єю».

Основними завданнями психологічної служби закладу є:

  1. Забезпечити індивідуальний підхід до кожної дитини на основі її психолого-педагогічного вивчення.
  2. Допомога дитині в адаптації під час переходу з однієї вікової групи до іншої.
  3. проводити профілактику та корекцію відхилень інтелектуальному, соціальному й особистісному розвитку всіх учасників освітнього процесу.
  4. Соціально-психологічний супровід дітей з особливими освітніми потребами в закладі освіти.
  5. Психологічний супровід дітей групи ризику.
  6. Сприяти розвитку навичок спілкування, формувати толерантне ставлення до людей.
  7. Надавати консультативну психологічну допомогу вчителям, дітям, батькам в системі вчителі – учні, батьки – діти, вчителі – батьки.

 Впродовж року до практичного психолога за індивідуальними консультаціями звернулися 63 дитини.  З боку вчителів та батьків налічується 32 запити.

Серед дитячих звернень домінують питання самовдосконалення та розвитку власних здібностей та компетенцій,  професійного самовизначення, профілактики шкідливих звичок, залежностей, формування здорового способу життя, взаємовідносин вчитель – учень, домашнього насилля, суїцидальних роздумів, адаптації до нового колективу, відсутність мотивації до навчання, психологічного клімату учнівського колективу, міжособистісних конфліктів шкільного боулінгу, ціннісних орієнтацій,саморозвитку в житті.

Звернення батьків стосувалися готовності дітей до навчання та труднощів у навчанні, вікових та індивідуальних особливостей розвитку, проблем самооцінки дитини, асоціальних проявів у поведінці дітей, адаптації дитини до нового колективу, дитячих страхів, дитини у віртуальному просторі та комп´ютерної залежності, шляхів підвищення мотивації до навчання, проблем шкільної неуспішності,  лідерства у колективі.

Педагогів більше цікавили питання асоціальних проявів у поведінці учнів, адаптації до нового колективу, психологічного клімату учнівського колективу, міжособистісних конфліктів, взаємовідносин в системі вчитель – учень, педагоги – батьки, робота з дітьми з особливими освітніми потребами.

Тематика звернень  свідчить про потребу психологічної підтримки для особистісного самоствердження, формування адекватної самооцінки, визначення власних потреб, налагодження ефективних взаємин з однолітками та батьками, підвищення мотивації навчання та професійного самовизначення

Пріоритетним напрямом в роботі залишаються превентивні заходи з попередження злочинів, правопорушень та подолання негативних явищ в учнівському середовищі. Такі явища як тютюнопаління, алкоголізм, наркоманія, бездоглядність, булінг, торгівля людьми є безпосередніми об’єктами профілактичної діяльності працівників психологічної служби. Слід зазначити, що в правовиховній діяльності є певні позитивні моменти. На сьогодні жоден з наших учнів не стоїть на обліку в секторі ювенальної поліції неповнолітніх головного управління національної поліції в Рівненській області Сарненського відділу поліції. На внутрішкільному обліку перебуває 8 учнів школи, з якими проводиться індивідуальна робота класними керівниками та практичним психологом школи згідно індивідуального плану роботи.

Правове виховання й оволодіння системою правових знань має особливе місце в комплексі практичних заходів, які реалізуються в більшості під час проведення у школі тематичних тижнів: Тижні здорового способу  життя, Тижні правових знань, Тижні психології, Місячника правового виховання. Щомісячно класними керівниками проводяться бесіди з правового виховання.

 Також в листопаді - грудні 2018 року у школі були проведені заходи в рамках відзначення Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”.

5 лютого 2019 року у школі відзначався День безпечного Інтернету під гаслом “Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою”.

В цілому діяльність психологічної служби спрямована на збереження прав і свобод людини та громадянина, створення умов для реалізації творчого потенціалу дитини, розвитку комунікативних здібностей дітей, підвищенню рівня їх обізнаності з питань психічного здоров’я та формування позитивної мотивації щодо ведення здорового способу життя.

ПРОЕКТНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Учнівський та педагогічний колектив закладу працює над реалізацією загальношкільного проекту «З Україною в серці», метою якого є:

•    поглибити знання школярів з історії української державності й громадянства, культури народу, його традицій;

•    формувати повагу до України, високий рівень національної, правової свідомості і самосвідомості, громадянської, соціальної відповідальності, готовності працювати в ім’я розквіту України, усвідомлення необхідності досконалого знання державної мови;

•   розвивати інтелектуальні, духовні, трудові, художньо-естетичні риси, розумні потреби та установки, ініціативність, творчі здібності й таланти учнів;

•    виховувати високі моральні якості особистості;

•    стимулювати постійне зростання дітей як особистостей, прагнення до самовираження, самореалізації та самоствердження, активної діяльності; здатність до виконання громадянського обов’язку.

•    зрозуміти й відчути подвиг українського народу в роки Другої світової війни, «Небесної сотні» та воїнів АТО;

•    розвиток творчих  здібностей.

Національно – патріотичне виховання є одним з пріоритетних напрямків виховної роботи школи. Це процес цілеспрямованого, систематичного, організованого та планомірного впливу на свідомість і поведінку молоді щодо формування почуття любові до Батьківщини через виховання високих громадських, моральних, психологічних, професійних і фізичних якостей, необхідних для реалізації інтелектуального та творчого потенціалу особистості в інтересах всебічного розвитку суспільства, забезпечення безумовної готовності до захисту Вітчизни.

Метою Проекту є формування патріотизму юних українців, самовідданості, активної громадянської позиції, особистої відповідальності і дієвості за долю та єдність країни.

Робота з реалізації проекту ведеться постійно, через навчальну та виховну діяльність закладу.

ФІНАНСОВА ТА ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

Згідно кошторису на 2018рік  із загального фонду на функціонування закладу було виділено 6 690 240 грн.(виплата заробітної плати працівників, комунальні послуги та енергоносії, використання товарів та послуг).

Влітку 2017 року були здійснені заходи, щодо підготовки школи до нового навчального року, за кошти субвенції Немовицької сільської ради:

  • Облаштування  зовнішніх відкосів вікон – 23тис. грн. ,
  • Поточний ремонт приміщень (побілка стін навчальних кабінетів, класних кімнат, спортивних зал, їдальні, коридорів, фарбування підлоги та панелей коридорів, спортивних зал, їдальні,фойє) на суму 25тис.  грн..
  • Поточний ремонт класних кімнат, закріплених за класами було проведено за батьківські кошти.

Значна увага приділяється у школі комп’ютеризації та інформатизації освітнього процесу: продовжується робота з хмарними технологіями, із програмою ІСУО.

Станом на кінець навчального року  у школі нараховуються 2 навчальних комп’ютерних комплекси (10+1), 1 навчальний комп’ютерний комплекс для учнів 1-4 класів  (5+1),   8 комп’ютерів, 2 з них використовується в управлінській діяльності, 1 в шкільній бібліотеці. В школі використовується в роботі 2  мультимедійні  проектори, 19 телевізорів, 6 з яких встановлені в початкових класах.

Адміністрація працює над створенням умов для використання інформаційно-комунікаційних технологій як у освітньому процесі, так і в управлінській діяльності.

Робота з батьками та громадськістю у закладі освіти.

Організація роботи з батьками в школі — багатоаспектна і має значні педагогічні можливості. Вона є невід’ємною складовою структури  виховної  роботи, а саме  родинно – сімейним напрямком  виховання. Вся робота умовно спрямована за такими напрямками:

1) моніторинг сімей учнів, їх виховного потенціалу;

2) залучення батьків, усіх дорослих членів родини до освітнього процесу як рівноправних учасників, інтеграція зусиль і гармонізація взаємин педагогічного колективу і громадськості щодо створення сприятливих умов для ефективної роботи закладу освіти;

3) формування педагогічної культури сучасної сім'ї та допомога батькам в їх психолого-педагогічній самоосвіті;

4)  корекція виховної діяльності родин із різним типом сімейного неблагополуччя.

В закладі з метою організації співпраці батьків, дітей на початку навчального року проводиться обстеження батьківського контингенту і аналізується його склад. Складається соціальний паспорт класу та школи, виявляються сім’ї, що перебувають у соціально небезпечному становищі і діти, що мають ті або інші проблеми психологічного плану: труднощі в адаптації, агресивність, страхи, проблеми у спілкуванні з однолітками, не засвоєння програми та інші, а також розробляється план заходів щодо співпраці з батьками. Впродовж навчального року відбувається систематичне спілкування з батьками дітей, які не відвідують школу, дітей «групи ризику», що  здійснюється класними керівниками, практичним психологом та адміністрацією закладу. Це спілкування спрямоване на забезпечення систематичного інформування батьків про життя дитини в школі і підтримку тісного контакту з родиною. Класними керівниками здійснюється щоденний контроль за відвідуванням учнями навчальних занять і з’ясування в батьків причини відсутності дитини на уроках. З батьками проблемних дітей зустрічаються вчителі-предметники, практичний психолог, шкільна медсестра та представники адміністрації закладу.

Класні керівники і педагог – організатор планують та проводять впродовж навчального року ряд виховних заходів, на які запрошуються батьки учнів та представники громадськості. Батьки дітей надають посильну допомогу у підготовці до них. Також по мірі можливості та з допомогою батьків організовуються екскурсії по визначних місцях рідного краю. Такі форми роботи мають певний результат  у встановленні доброзичливої, довірчої атмосфери, гарного емоційного настрою і ситуації спільної батьківської творчості. Вже традиційно збирають великий батьківський колектив свята Першого Дзвоника, Новорічні ранки та вечір відпочинку,  Дня Захисника Вітчизни, Міжнародного Жіночого Дня, Дня Матері, Останнього Дзвінка та Свято вручення атестата про загальну середню освіту.

Впродовж навчального року спільно з класними керівниками працюють батьківські комітети класів. Проводяться його засідання, на які виносяться актуальні для даного класного та батьківського колективу питання. Питання, які потребують обговорення всіх батьків школи виносяться на засідання загальношкільного батьківського комітету.

Працює в школі і батьківський лекторій. Складено план його роботи та розроблено теми засідань. Ця форма роботи затребувана батьками та сприяє підвищенню їхньої педагогічної культури, психолого-педагогічної компетентності в сімейному вихованні, вироблення єдиних підходів сім'ї і школи до виховання дітей. У визначенні тематики заходів беруть участь батьки.

Однією з основних форм співпраці з батьками залишаються  класні та загальнощкільні батьківські збори. Складено графік проведення класних та загальношкільних батьківських зборів, окреслено коло питань, що потребують обговорення. Класні керівники, адміністрація закладу спрямовує діяльність батьків у процесі їхньої підготовки таким чином, щоб це був взаємний обмін думками, ідеями, спільний пошук. На загальношкільні батьківські збори запрошуються фахівці відділу освіти, культури та з питань сім`ї молоді та спорту Немовицької сільської ради Макриця Людмила Іванівна, голова Немовицької сільської ради Савчин Віктор Макарович, лікар сімейної медицини Генько Людмила Петрівна.

В школі діє Рада до складу якої входять пропорційно представники педагогічного, учнівського колективів та батьківської громадськості. З метою захисту інтересів дітей в органах громадського самоврядування, у відповідних державних, судових органах, а також для надання допомоги педколективу в реалізації завдань здобуття учнями загальної середньої освіти, розвитку в них активної життєвої позиції, творчих здібностей та ініціативи, підвищення рівня їхньої вихованості організовано роботу загальношкільного батьківського комітету.

Налагоджена тісна співпраця нашого навчального закладу з:

  • органами місцевого самоврядування - Немовицькою сільською радою;
  • амбулаторією сімейної медицини;
  • Будинком культури с. Немовичі;
  • дитячим садком «Марічка»;
  • приватними підприємцями Ковпаком В.В. та Пацьолою В.М;
  •  Рівненським державним заповідником;
  • Сарненським управлінням водного господарства;
  • Сарненським районним центром зайнятості;
  • Сарненською ДЮСШ «Колос»;
  • Сарненським районним військовим комісаріатом;
  • Сарненським відділом поліції Головного управління  Національної поліції України в Рівненській області;
  • Сарненським краєзнавчим музеєм.

ІМПЛЕМЕНТАЦІЯ НОВОГО ЗАКОНУ “ПРО ОСВІТУ” ТА НАПРЯМКИ РОЗВИТКУ ШКОЛИ

5 вересня 2017 року вступив в дію новий закон України «Про освіту» №2145-VIII. За цей навчальний рік уже вдалось його частково впровадити.

На виконання Статті 13 «Територіальна доступність повної загальної середньої освіти» рішенням виконавчого комітету Немовицької сільської ради від   16.04.2018р. № 34 за Немовицькою ЗОШ І-ІІІ ступенів закріплено територію обслуговування, до яких належать с.Немовичі, с.Гута-Перейма, селище Немовичі.  

Була вдало втілена Стаття 30 Закону «Прозорість та інформаційна відкритість закладу». На платформі Е-schools створено новий  сайт школи за адресою: https://zosh-nemovychi.e-schools.info/  На ньому розміщено     установчі документи школи, інформації про територію обслуговування,   освітній та виховний процеси, вакансії наявні в закладі. Щоквартально на сайті публікуються звіти про використані кошти. Регулярно поповнюється сайт новинами закладу. Створено фото та відео альбоми.

21 лютого 2018 року уряд затвердив новий Державний стандарт початкової освіти, за якими навчатимуться перші класи Нової української школи з наступного навчального року. Основна відмінність нового Стандарту - орієнтованість на здобуття учнями компетентностей, а не лише знань.

Нова українська школа - це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета - створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті. НУШ - це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятися висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.

ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ

-Капітальні ремонти  протипожежної системи та трьох кабінетів для учнів, що навчатимуться у 1-х класах НУШ.

-Поповнення матеріально-технічної бази кабінетів школи.

-Покращення умов надання освітніх послуг.

-Забезпечення якості освіти.

-Розвиток інклюзії, покращення умов для роботи в інклюзивних класах.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.