До уваги випускників!
Запрошення до участі в олімпіаді з фізики.
Інформаційна довідка про фізичний факультет
Київський національний університет імені Тараса Шевченка є найкращим закладом вищої освіти в Україні (http://www.univ.kiev.ua/ua). Ми презентуємо фізичний факультет http://www.univ.kiev.ua/ua/departments/physics/.
На фізичному факультеті проводиться навчання на здобуття освітнього рівня «бакалавр» за двома спеціальностями:
- «фізика та астрономія», в рамках якої здійснюється підготовка за 2-ма освітніми програмами: «фізика» і «астрономія»
- «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка», в рамках якої здійснюється підготовка за освітньою програмою: «оптотехніка».
За державним замовленням (безкоштовно) навчається 110 студентів, термін навчання 4 роки.
Після успішного закінчення навчання за цими програмами і отримання звання «бакалавра» студенти продовжують навчання для здобуття освітнього рівня «магістр», термін навчання 2 роки: 50 % студентів за державним замовленням, решта за контрактом. Навчання здійснюється за освітніми програмами, які наведені на сайті http://www.univ.kiev.ua/ua/departments/physics/. На останньому році навчання в магістратурі кращі студенти мають змогу паралельно навчатись в зарубіжних вузах (Франція, Японія) і отримувати подвійний диплом. На час навчання іногородні студенти забезпечуються гуртожитком.
Після закінчення магістратури випускники мають змогу працювати в наукових установах України і за рубежем, на цивільних і оборонних підприємствах України. Значна частина випускників, завдяки широкій і ґрунтовній освіті, успішно працює в приватних бізнес і ІТ структурах.
Для залучення здібних студентів до навчання на фізичному факультеті проводяться 2 очні олімпіади фізичного факультету (в грудні і квітні). Задачі олімпіади відповідають шкільній програмі. За результатами олімпіад виявляються учні, які за своєю підготовкою спроможні навчатись на фізичному факультеті. Вони отримують запрошення до вступу на факультет. Для зручності вступників проводяться також виїзні олімпіади в школи України, переможці яких мають такі ж права.
Відібрані на олімпіадах учні мають можливість вступити на фізичний факультет, якщо одну із перерахованих вище спеціальностей («Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» або «фізика та астрономія») вони вкажуть першим пріоритетом і матимуть конкурсний бал ЗНО із фізики або математики вище 120 балів та української мови вище 101 бала.
Якщо в школах вашого міста чи району є зацікавлені учні, фізичний факультет може делегувати нашого представника для проведення такої олімпіади у вашому місті орієнтовно 23 березня ц.р.
Якщо є учні, які бажають взяти участь в очній олімпіаді фізичного факультету безпосередньо у Києві, то просимо про це повідомити. Олімпіада відбуватиметься 1 квітня на фізичному факультеті, в програмі заплановано також презентація факультету з виступом декана, фізичні демонстрації та екскурсії в лабораторії. Інші дані я повідомлю за потребою.