Онлайн-семінар вчителів початкових класів
Сучасні вимоги до навчання школярів змушують вчителів шукати нові підходів до викладання. Така система освіти вчить жити в реальному швидкоплинному світі, вміти реагувати на зміни, критично мислити, творчо розвиватися. Саме тому 17 лютого на базі Немовицького ліцею відбувся онлайн-семінар вчителів початкових класів за темою «Системно-діяльнісний підхід як філософія освіти початкової школи. Мовно-літературна освітня галузь». Мета онлайн-зустрічі полягала в тому, аби сприяти розвитку творчої активності педагогів, підвищення їх теоретичної, методичної та практичної компетентності, удосконалення освітнього процесу у початковій школі.
З вітальним словом до вчителів звернулись найменші учасники семінару, учні 4-х класів, з побажанням плідної співпраці на онлайн-семінарі та в майбутньому.
Про планування навчальних видів діяльності для досягнення очікуваних результатів у мовно-літературній освітній галузі розповіла Оксана Леонідівна Ковпак, зазначивши що дитині не достатньо просто дати знання, ще важливо навчити користуватися ними.
Кожен вчитель знає, що одним із важливих аспектів у роботі це вміння привернути увагу кожного учня до навчання, зацікавити його так, щоб освітній процес став для нього дійсно цікавим та захоплюючим. За допомогою яких інноваційних методів можна цього досягти продемонструвала Віта Григорівна Сафонік. Нею було проведено майстер-клас на тему “Інноваційні методи роботи на уроках української мови в початкових класах”.
Круглик Яна Іванівна поділилася досвідом роботи в інклюзивному класі. На її думку вирішальне значення на уроці набуває командна робота вчителя та асистента вчителя, тобто співпраця .
Практичний психолог, Сербенюк Оксана Вікторівна розповіла як за допомогою можливостей кольору можна розвивати пізнавальні можливості у дітей, мовлення, мислення , креативність.
Семінар був змістовним та плідним, що надало вчителям нових сил та натхнення в подальшій педагогічній діяльності.
Маємо надію, що учасники семінару отримали гарний поштовх до нових ідей та задумів, які неодмінно будуть втіленні на уроках української мови. Навчання для дітей буде змістовнішим, цікавішим, а результати – вищими.
Матеріали онлайн-семінару для учителів початкових класів можна знайти за посиланням.
https://drive.google.com/file/d/1HWUX4T-U0Q3TaLBN9Ai6QoaZvhxtxL89/view?usp=sharing